WEB DESIGN PORTFOLIO

Služby ktoré ponúkam:
Web design - grafický návrh, Vytvorenie šablóny pre publikačný systém Joomla , Nakódovanie Vášho dizajnu do XHTML/CSS, Úpravu stránky pre zobrazenie na mobilných zariadeniach (Responsive dizajn)

img Web design

Vytvorím pre Vás vzhľadovo jedinečné webové stránky, graficky atraktívne a ľahko prístupné, ktoré budú poháňané redakčným systémom Joomla. Joomla je svetovo uznávaný redakčný systém na správu a úpravu obsahu, ktorý je možné obohatiť o množstvo rozšírení a doplnkov. Záleží len na Vás, aký balík služieb si vyberiete.


img Redakčný Systém CMS Joomla

Hotový dizajn si môžete nechať spracovať do redakčného systému Joomla. Čo všetko potom sami môžete so svojou stránkou robiť?

  • Upravovať obsah jednoducho pomocou WYSIWYG editora.
  • Vytvárať nové stránky, formátovať ľubovolne text.
  • Vkladať obrázky do fotogalérií alebo dokumentov
  • Priraďovať obsah do sekcií a kategórií
  • Nastaviť čas publikovania článkov
  • Jednoducho nahrávať súbory cez administráciu
  • Editovať menu, radiť položky menu podľa rôznych kritérií, priradiť menu k článkom
  • Vytvárať ankety
  • Pomocou externého komponentu si pripraviť viacjazyčný web a mnoho ďalšieho...

img Kódovanie XHTML/CSS + Responsive

Máte vlastné grafické návrhy a potrebujete ich naprogramovať pre zobrazenie na web? Žiaden problém, vytvorím pre Vás kvalitné šablóny podľa štandardov W3C. Pozrite si hotové referencie.

Máte pôvodný dizajn, ktorý nechcete meniť a potrebujte, aby sa zobrazoval správne na mobilných zariadeniach? Dokážem Vám čiastočne a bez zásahu do terajších zdrojových súborov upraviť Vašu šablónu na Responsive dizajn.


img Cenník?

Ku každému zákazníkovi sa snažím pristupovať individuálne, cenu určujem podľa konkrétneho zadania a možností klienta. Ak máte záujem, zašlem Vám orientačný cenník na e-mailovú adresu, stačí ma kontaktovať.

Ak máte pripravené podklady pre realizáciu projektu, nie je nič jednoduchšie, ako ma požiadať o stanovenie cenovej ponuky pre Váš konkrétny projekt. Nič tým nestratíte! Som seriózny a diskrétny.


img Prečo práve ja?

Venujem sa tejto činnosti už desiaty rok a myslím, že celkom úspešne. Vytvoril som pre klientov viac ako 60 dizajnov, ktorých väčšina beží na redakčnom systéme Joomla. Pracujem s plným nasadením a úplne sa odovzdám každému projektu. Za všetko hovoria moje referencie a všetci spokojní klienti.

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

Norbert Eštvánčik
Komenského 13
050 01, REVÚCA - SLOVENSKO

ELEKTRONICKÉ KONTAKTY

E-mail: norbert.estvancikgmail.com

OSOBNÉ PROJEKTY

Slovenská neoficiálna stránka o internetovom
prehliadači Opera - www.opera-prehliadac.com